CENOVNIK SKI ŠKOLE

Izaberite ponudu po vašim potrebama i mogućnostima.

>>pogledajte opšte uslove<<

Kopaonik - ski škola - Ski safari
Ponude ski obuke:

Ovo je prava ponuda za one koji već znaju da skijaju ali nikada nisu bili na Kopu ili jesu ali se nisu usudili da sami obiđu planinu. Uz obilazak planine i upoznavanje sa stazama na Kopaoniku instruktor će obratiti pažnju na vaše skijanje i ako je potrebno malo korigovati isto tako da pored obilaska planine dobićete i savete a i vežbe koje treba da radite da bi ste vaš nivo skijanja podigli na još veći nivo. Obilazak skijaskog dela planine traje 4 sata i potrebno je da bude minimum dvoje skijaša koji su zainteresovani za ovakvu avanturu i bitno je takodje da se zainteresovani javi minimum 10 dana ranije pre nego što dodje na planinu da bi se odredio dan kada da se krene u obilazak a obično je subotom i nedeljom.

Cena za ski safari na Kopu je 65eur po osobi, traje 4 sata, minimum dvoje skijaša i obavezno se najaviti 10 dana pre vašeg dolaska na planinu radi zakazivanja termina.
Imate pitanje ili želite da rezervišete termin? Kontaktirajte nas.
>>pišite nam<<065/521-55-22

* KOPAONIK LIVE * www.skiskola.com * KOPAONIK LIVE * www.skiskola.com *
*klik na kamere za bolji pregled

savetikontaktgalerijaakcijaabout